nasz zespół

Gunslab.pl to portal poświęcony miłośnikom broni palnej, strzelectwa i łowiectwa. Ideą powstania projektu gunslab.pl było stworzenie witryny konsolidującej wszystkie środowiska strzeleckie w Polsce. Zajmujemy się więc publicystyką dotyczącą cywilnych posiadaczy broni, od testów i recenzji, po porady prawne, felietony, wywiady, a także badania. Stawiamy na profesjonalizm i współpracujemy wyłącznie z ekspertami, a przede wszystkim wieloletnimi praktykami. Gunslab.pl to również platforma umożliwiająca merytoryczne wypowiadanie się pasjonatom strzelectwa i łowiectwa w związku z czym nie ograniczamy wolności słowa i nie ponosimy odpowiedzialności za publikowane treści.

NASZ ZESPÓŁ

Michał Budzyński

Redaktor naczelny, członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Polskiego Związku Łowieckiego oraz Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego oraz instruktor strzelectwa sportowego. Zawodowo zajmuje się marketingiem i promowaniem OZE.

„Strażak”

Były operator jw 2305 (GROM), weteran walk w Iraku i Afganistanie, odznaczony Krzyżem Kawalerskim. Ekspert w zakresie bezpieczeństwa i instruktor strzelectwa.

Monika Starowicz

Monika Starowicz

Z-ca redaktora naczelnego, artystka, myśliwa, wolnomyślicielka, zdeklarowana heretyczka, która na codzień próbuje otwierać innym głowy i rozwijać skrzydła, a w wolnych chwilach ucieka porozmawiać z Wszechświatem w towarzystwie psa i strzelby.

Maciej Perzyna

Lekarz weterynarii i wykładowca akademicki, myśliwy, hodowca psów myśliwskich. Naukowo związany z Wydziałem Medycyny Weterynaryjnej na SGGW.

Maciej Perzyna
Tomasz W. Stępień

Tomasz W. Stępień

Prezes Firearms United Network, międynarodowej organizacji, która wspiera legalnych posiadaczy broni palnej poprzez działania prawne i lobbystyczne. Pasjonat broni palnej i szeroko rozumianych wolności obywatelskich. Działacz społeczny, strzelec sportowy, instruktor strzelectwa, a także kandydat na myśliwego.

Władysław Wilk

Snajper w Pierwszym Batalionie Specnazu Gełajewa, podczas pierwszej wojny czeczeńskiej. Pisarz, myśliwy i wielki miłośnik rosyjskiej tajgi. Ekspert w zakresie rosyjskiej broni palnej z końca XX wieku oraz taktyk walki partyzanckiej.

Sebastian Kuciarski

Myśliwy, ekspert w zakresie elaboracji amunicji, strzelectwa i optyki tradycyjnej oraz optoelektroniki. Na co dzień pilot Embraera.

Kamil Polkowski

Publicysta, wieloletni członek PZŁ, podkładacz psów myśliwskich, oraz ekspert ds broni myśliwskiej oraz samochodów terenowych. Szef HR, który wyszukuje wyjątkowe osoby do naszego portalu 🙂

Polub artykuł