GUNSLAB to portal poświęcony testom, recenzjom oraz publicystyce w tematach strzeleckich i łowieckich.

NASZ ZESPÓŁ

Michał Budzyński

Redaktor naczelny, członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Polskiego Związku Łowieckiego oraz Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego oraz instruktor strzelectwa sportowego. Zawodowo zajmuje się marketingiem i promowaniem OZE.

„Strażak”

Były operator jw 2305 (GROM), weteran walk w Iraku i Afganistanie, odznaczonym Krzyżem Kawalerskim. Ekspert w zakresie bezpieczeństwa i instruktor strzelectwa.

Monika Starowicz

Monika Starowicz

– doktor habilitowana sztuk plastycznych, pracuje jako adiunkt w pracowni plakatu prof. Romana Kalarusa na katowickiej ASP. Myśliwa i aktywna pasjonatka kynologii łowieckiej i dziczyzny. Artystka grafik, której prace wystawiane są zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Władysław Wilk

Snajper w Pierwszym Batalionie Specnazu Gełajewa, podczas pierwszej wojny czeczeńskiej. Pisarz, myśliwy i wielki miłośnik rosyjskiej tajgi. Ekspert w zakresie rosyjskiej broni palnej z końca XX wieku oraz taktyk walki partyzanckiej.

Sebastian Kuciarski

Myśliwy, ekspert w zakresie elaboracji amunicji, strzelectwa i optyki. Na co dzień pilot Embraera.

Kamil Polkowski

Publicysta, wieloletni członek PZŁ, podkładacz psów myśliwskich, oraz ekspert ds broni myśliwskiej oraz samochodów terenowych. Szef HR, który wyszukuje wyjątkowe osoby do naszego portalu 🙂

Polub artykuł