Gunslab.pl to portal poświęcony miłośnikom broni palnej, strzelectwa i łowiectwa. Ideą powstania projektu gunslab.pl było stworzenie witryny konsolidującej wszystkie środowiska strzeleckie w Polsce. Zajmujemy się więc publicystyką dotyczącą cywilnych posiadaczy broni, od testów i recenzji, po porady prawne, felietony oraz wywiady. Stawiamy na profesjonalizm i współpracujemy wyłącznie z ekspertami, a przede wszystkim wieloletnimi praktykami.

NASZ ZESPÓŁ

Michał Budzyński

Redaktor naczelny, członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Polskiego Związku Łowieckiego oraz Nadwiślańskiego Towarzystwa Strzeleckiego. Sędzia i instruktor strzelectwa myśliwskiego oraz instruktor strzelectwa sportowego. Zawodowo zajmuje się marketingiem i promowaniem OZE.

„Strażak”

Były operator jw 2305 (GROM), weteran walk w Iraku i Afganistanie, odznaczony Krzyżem Kawalerskim. Ekspert w zakresie bezpieczeństwa i instruktor strzelectwa.

Monika Starowicz

Monika Starowicz

Z-ca redaktora naczelnego, artystka, myśliwa, wolnomyślicielka, zdeklarowana heretyczka, która na codzień próbuje otwierać innym głowy i rozwijać skrzydła, a w wolnych chwilach ucieka porozmawiać z Wszechświatem w towarzystwie psa i strzelby.

Władysław Wilk

Snajper w Pierwszym Batalionie Specnazu Gełajewa, podczas pierwszej wojny czeczeńskiej. Pisarz, myśliwy i wielki miłośnik rosyjskiej tajgi. Ekspert w zakresie rosyjskiej broni palnej z końca XX wieku oraz taktyk walki partyzanckiej.

Sebastian Kuciarski

Myśliwy, ekspert w zakresie elaboracji amunicji, strzelectwa i optyki. Na co dzień pilot Embraera.

Kamil Polkowski

Publicysta, wieloletni członek PZŁ, podkładacz psów myśliwskich, oraz ekspert ds broni myśliwskiej oraz samochodów terenowych. Szef HR, który wyszukuje wyjątkowe osoby do naszego portalu 🙂

Polub artykuł