Dzień Dziecka na strzelnicy

Dzień Dziecka na strzelnicy

Do organizacji pikniku dla dzieciaków z domu dziecka nie trzeba było Bartka długo namawiać. Notabene to w jego biurze ZO PZŁ w Siedlcach zrodził się pomysł na „Myśliwską Paczkę”. Warto było połączyć przyjemne z pożytecznym i Zarząd Okręgowy PZŁ w Siedlcach zorganizował również konkurs plastyczny „Las wokół nas”. Podopieczni z Domu Dziecka Na Wzgórzu w Kisielanach spisali się na medal i ciężko było wybrać najlepszą pracę. Nagrody otrzymali oczywiście wszyscy uczestnicy.

Wyłonienie zwycięzców obyło się na strzelnicy myśliwskiej w Balach podczas zorganizowanego pikniku z okazji Dnia Dziecka. Autorzy wyróżnionych prac otrzymali wiele cennych nagród ufundowanych min przez Walizki Podróżne Szyk-sc, oraz Starostwo Powiatowe w Siedlcach. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymali różne upominki przygotowane przez ZO Siedlce, oraz firmę Delta Optical.

Podczas pikniku został zorganizowany pokaz strzelecki do rzutków, oraz prezentacja broni myśliwskiej przez Semper Fidelis. Dzieciaki wiedzą co dobre i najczęściej sięgali po Howe M1500 w axiomie i AR-a. Każdy entuzjasta broni otrzymał plakietkę Firearms United, oraz naklejki #we are the gun lobby😀 Nie zabrakło oczywiście dziczyzny i chociaż weganka Karolina się nie skusiła, to chętnie puszczała rzutki. Obiecała również pomóc w najbliższych zawodach w sześcioboju myśliwskim😉

zdjęcia: Michał Moryl

Polub artykuł

Michał Budzyński